Inga nya värvningar

Fenerbahces generalmanager Aykut Kocaman som man kan kalla honom eller sportif direktör som hans titel heter på Turkiska förklarade idag för journalisterna att om det inte sker något speciellt så kommer klubben att fortsätta med dem spelare man har. Vilket tyder på att man är självsäkra och tror på laget, eller så innebär detta att man försöker få bort alla spekulationer om värvningar och få arbetsro för att arbeta i det tysta med nya värvningar. Det underliga är att styrelseledamoten och vice ordförande Nihat Özdemir så sent som igår pratade om en superbomb som fick supportrarna och media att spekulera. Idag har det skrivits att David Silva från Valencia skulle vara på väg till och med.

På de olika tidningarnas kommentarsfält kan man idag läsa en hel del upprörda supportrars kommentarer, bland annat denna:

Bu ne yaman çelişki başkan yardımcımız nihat özdemir en iyisini alıcaz diyor aykut olagandısı bısı olmazsa almıcaz dıyor siz buyuk fenerbahce taraftarıyla dalgamı geciyorsunuz..kafa bulcak kımse kalmadı taraftarlamı gecıyorsunuz..son paramızı fenerıumlara verıoruz kombınemizi alıyoruz bunumu hakediyoruz.gsaraylı arkdasların bızle dalga gecmesı normal haklılarda.

Yaa hala transfer ypmıcaz diyosunuz takım güzel oynamıyoo alternetifler azz ne saçmalıyosunuz hala ya 3 yıl şampiyonluk sözü verdiniz bu kadroyla hayatta bişi olmaz diğer takımlar acayip transfer ypyo ama fernerbahçemizde hiiiiç bir şey yokk.

Bugunleri çok arayacaksınız sayın aziz yıldırım ve ekibi sezon sonu şampiyon olunmadıgı halde hepiniz istifa edersınız

Som vi rapporterade igår har fansen börjat tycka till, nackdelen med att vara en storklubb som Galata, Fener och Besiktas är att man har stora supporterskaror och alla inte stöttar i ur och skur. Det är nu dem lojala kan komma att lida på grund av att dem mest högljudda sätter press på ledningen.

på Antu.com, den största sidan för Fenersupportrar kan man läsa inlägg som dessa efter uttalandet från Aykut Kocaman:

Roberto Carlos fazlalikmis demek ki…
Kadroyu sisiriyormus…
O zaman Santos´u neden aldik biz?
O zaman gerekiyordu‚ simdi mi gerekmiyor?
Önder´in affedildigi gün eyvah dedim‚ bunun anlami ”yine beceremiyoruz”…ve öyle de oldu.
1-Bu açiklama neden Gökhan alindiktan sonra yapilip beklentileri düsürmedi?
2-Nihat özdemir neden o açiklamayi yapti?
3-Çesitli isimler yalanlanirken neden sadece isimler yalanlandi 2herhangi bir transfer çalismamiz yoktur” denmedi?

Çünkü yine beceremedik.
Çok kurumsaliz‚ çoookk.

Başlığa göre transfer yapılacak sanırım..

Transferin şart olduğu gün gibi ortadayken tabi.

bence artık eskisi gibi transfer yapacak paramız yok‚sezon bitince digitürkten gelecek para ve önümüzdeki yılların kombineleri satılırsa o zaman transfer yapabilir yönetim‚

çünkü aragones ile başlayan transfer yanlışları sonucunda borç 100 milyon dolar civarında…( başkan 80 milyon olduğunu doğruladı genel kurulda )

yapılan yanlışlar sonucunda hem sportif‚hem ekonomik olarak yükseliş trendi sona erdiği gibi‚düşüş trendindeyiz şu an ( bakınız tribünler-fenerıum-kombine satışları )

işin korku veren tarafı‚seneye bu defans ile devam edersek ki edeceğiz öyle gözüküyor‚ zor günler bizi bekliyor…